H.B. Kanada

Meble na wymiar Zielona Góra

Umeblowanie niektórych pomieszczeń to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza jeśli charakteryzuje się ono nietypowym wymiarem, jest dosyć ciasne lub posiada skosy, jednym słowem jest nieustawne. W takich przypadkach często meble modułowe nie zdają egzaminu. Znacznie lepszym rozwiązaniem okazują się meble na wymiar. Zielona Góra to miasto, w którym swobodnie zamówisz wykonanie takich mebli, pod Twoje indywidualne potrzeby. Nasza firma HB Kanada, specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i montażu, mebli kuchennych, szaf wnękowych, mebli łazienkowych i biurowych. Posiadamy własny, nowoczesny park maszynowy i korzystamy z doskonałej jakości materiałów.

Kuchnia szyta na Twoje potrzeby! 

Kuchnia to niezwykle ważne pomieszczenie, każdego domu. Powinna być funkcjonalna: zapewnić przestrzeń niezbędną do swobodnego poruszania się, a jednocześnie sporo miejsca do przechowywania, blatu roboczego, a także miejsce na sprzęt kuchenny. Dlatego, warto postawić na przemyślane rozwiązania, o które najprościej projektując meble pod konkretny wymiarZielona Góra, to miasto gdzie mamy naszą siedzibę i gwarantujemy kompleksową usługę w tym zakresie: od etapu projektu, po produkcję, transport i montaż. Co, ważne stawiając na praktyczność i solidność naszych mebli, nie zapominamy o ich nowoczesnym designu. Na każdym etapie usługi, staramy się sprostać wizji klienta. 

Porządek w wyjątkowym stylu! 

Pojemna i funkcjonalna szafa to niezbędnik każdego mieszkania. Przemyślanie zorganizowana pozwala na utrzymanie porządku, a dostosowana do całości wnętrza doskonale je uzupełnia. Wbrew pozorom wąskie wnęki, czy poddasza nie muszą stanowić ograniczenia w ich projektowaniu. Niemal w każdej przestrzeni da się zaprojektować miejsce do przechowywania, co udowodniliśmy już wielu naszym klientom. Wykonaliśmy wiele autorskich projektów zabudowy wnęk na wymiar, wykorzystując najbardziej, wydawałoby się nie funkcjonalne przestrzenie. Wykonując meble na wymiar, dbamy o każdy szczegół, uwzględniając przy tym oczekiwania klienta.