H.B. Kanada

Kuchnie Zielona Góra

Zakład Modernizacji Wnętrz „HB Kanada” zlokalizowany w Zielonej Górze to firma z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinach: projektowania, produkcji oraz montażu mebli kuchennych (szaf przesuwanych i wnękowych) i łazienkowych, które doskonale komponują się z przestrzenią użytkową kuchni i łazienki. Firma wykonuje projekty autorskie w zakresie zabudowy wnęk. Szafy wnękowe to bardzo użyteczny mebel, bo pozwala zagospodarować miejsce, które pozostaje niewykorzystane. Zabudowana wnęka staje się funkcjonalnym miejscem, w którym można przechowywać różne rzeczy (garderoba, biblioteka z książkami i inne). HB Kanada wykonuje szafy na wymiar i zgodnie z oczekiwaniami klienta. Satysfakcja i zadowolenie klienta stanowi dla nas najlepszą rekomendację. Aby sprostać potrzebom klientów, firma zatrudnia wyłącznie sprawdzonych specjalistów, którzy posiadają duże doświadczenie w wykonywaniu projektów i produkcji mebli zamówionych na wymiar.

HB Kanada projektująca meble na wymiar pod kuchnie Zielona Góra wyposażona jest w swój park maszynowy, który pozwala na produkowanie mebli wysokiej klasy i oferowanie ich klientom po atrakcyjnych cenach, niższych niż u konkurencji. Wszyscy nasi klienci, którzy mieszkają do 20 kilometrów od siedziby HB Kanada, oferujemy bezpłatny transport zakupionych materiałów. Szafy na wymiar, przesuwane, wnękowe i inne elementy umeblowania wykonujemy przy użyciu różnych materiałów – polskich, kanadyjskich oraz francuskich.

W produkcji mebli kuchennych zawsze wykorzystujemy pomysły naszych klientów, którzy najlepiej wiedzą, jakich mebli kuchennych oczekują w swojej kuchni. Jeżeli mają Państwo wizję swojej kuchni, przemyślany układ i kształt mebli, to zachęcamy do kontaktu z nami. Pomożemy Wam w realizacji tej wizji. Z nami mogą Państwo uzyskać kuchnie, o jakiej marzycie. Kuchnie Zielona Góra, a niej wymarzone meble na wymiar. Zapraszamy do współpracy i kontaktu z HB Kanada.  Jeżeli mają Państwo jakieś pytania, chętnie na nie odpowiemy. Nasi pracownicy są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia firmy.