Meble na wymiar

Każde mieszkanie jest inne – podobnie jak jego lokatorzy. Bardzo często, ciężko jest zrealizować indywidualne pomysły i potrzeby na wnętrze, kiedy ma się do dyspozycji tylko gotowy zestaw meblowy. Meble na wymiar sprawdzą się idealnie w każdym wnętrzu! Jeśli chcesz maksymalnie dopasować pomieszczenia do swojego trybu życia oraz poczucia estetyki, jeśli mieszkasz w bardzo małym mieszkaniu lub na poddaszu – wybierz meble robione pod wymiar, wykonane zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Produkcją mebli zajmujemy się od lat, a każdy mebel, który wychodzi z naszej firmy to gwarancja trwałości oraz idealnego wykonania.

Meble na wymiar Zielona Góra

Nasz zespół to najlepszy specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, zarówno w projektowaniu, jak i w produkcji mebli. Dysponujemy mnóstwem innowacyjnych maszyn, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Tworzymy meble pod wymiar, dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Stawiamy na najlepszej jakości materiały od producentów z Polski, Niemiec, Kanady, Szwajcarii oraz Francji. 

Meble o nietypowych rozmiarach

Nie musisz zmniejszać swojej wnęki płytami gipsowo-kartonowymi, maskować otworu listwami, ani wymyślać innych sposobów na estetyczne zasłonięcie niepotrzebnej luki w celu dostosowania do niej standardowych wymiarów mebli. 

Wystarczy, że zadzwonisz po sprawdzonych fachowców oferujących stworzenie mebli na wymiar. Wykorzystanie wolnej przestrzeni jest ważne szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, w których brakuje miejsca na przechowywanie, a są to zazwyczaj kuchnie oraz łazienki. W tych drugich nie tylko trzeba zmieścić umywalkę, toaletę i prysznic, ale także pralkę, solidną półkę na ręczniki oraz szafkę na detergenty. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, gdy w domu pojawia się małe dziecko – liczba niezbędnych przedmiotów w całym mieszkaniu wzrasta niesamowicie szybko. Dlatego w każdym pomieszczeniu, zwłaszcza w łazience tak ważne jest wykorzystanie każdego wolnego centymetra.

Kuchnia i łazienka to jednak niejedyne pomieszczenia, w których konieczne jest zastosowanie mebli dopasowanych do wymiarów mieszkania. Szafy do sypialni, komody, etażerki, regały na książki, meble RTV – to wszystko również potrzebuje mieć swój niestandardowy wymiar. Idealnie dopasowane do sypialni etażerki nadadzą jej niesamowity klimat, a konfigurując komody w pokojach dziecięcych, dopasujesz je do potrzeb indywidualnych Twojego malucha.

Oferujemy bezpłatny transport zamówionych mebli w promieniu do 20 kilometrów od siedziby firmy.

Nasza strona internetowa korzysta z plików cookie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym użytkownikom satysfakcjonujące wrażenia z przeglądania naszej witryny i jej prawidłowe funkcjonowanie.